Nëna e yllit shqiptar Rita Ora, Vera është një grua mjaft atraktive, marrë parasysh vitet që ka.

Rita Ora po shkëlqen me paraqitjet e saj në skenën muzikore shqiptare, por vëmendje po merr edhe nëna e saj Vera me paraqitjet e saj të vazhdueshme nëpër rrjetet sociale.Edhe pse tani 53 vjeçare, ajo me stilin e saj si dhe format trupore po u bënë konkurrencë edhe vajzave të reja.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi ku me një fustan ‘pink’ ajo ka shkëlqyer me pamjen.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu