Ndeshja miqësore e Kosovës dhe Gjibraltarit do të zhvillohet të enjten më datë 10 tetor nga ora 18:00.

Për këtë ndeshje kanë mbetur ende bileta.

Gjithsej 3254 bileta nuk janë shitur ndërsa pjesët e stadiumit ku ka bileta të lira janë si vijon:

VIP1 – 187

VIP2 – 311

P1 – 379

P5 – 716

P4 – 2

V3 – 179

L1 – 34

L2 – 262

L3 – 69

L4 – 51

J1 – 205

J2 – 557

J3 – 304

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu