Është duke u zhvilluar takimi mes Ballkanit dhe Llapit, takim ky në kuadër të javës së 31’të të Superligës së Kosovës.

Kur po zhvillohet minuta e 35’të e takimit, në fushë ndodhi një përleshje, shkruan Insporti.

Gjithçka filloi pas një ndërhyrje të Kushtrim Gashit ndaj Ahmed Januzit, dhe në kacafytje u përfshinë futbollistë e zyrtarë të dy skuadrave.

Nga kjo përleshje me të kuq u përjashtuan Ahmed Januzi dhe Kreshnik Gashi.

Këtë ndeshje po e referon gjyqtari Besfort Kasumi.

Rezultati aktual është 1-0. /Insporti.

No description available.
No description available.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu