Mozzik ditën e djeshme kishte datlindjen dhe mbushi 24 vjeç shkruan Gazeta Flash24.

Mardhënia e tij dhe Loredanës është ftohur jashtëzakonisht shumë dhe duket se po shkojnë drejt ndarjes, këtë e dëshmon edhe fakti që të dy arstistët nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në “Instagram”.

Mes shumë urimeve të familjarëve, kolegëve dhe miqve ka munguar urimi i gruas apo ish-gruas së tij.

Ende asnjëri prind i vogëlushes Hana nuk ka reaguar në lidhje me këtë ndarje./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu