Morena Taraku është njëra ndër femrat më të bukura dhe me një trup tepër të formësuar shkruan GazetaFlash24.

Morenën e shohim shpesh të pozojë para aparatëve fotografik të shumë fotografëve profesional në Kosovë dhe jashtë saj, e kësaj radhe një set të tillë ia ka realizuar fotografi i njohur Norik Uka.

Siç edhe mund të shihet në fotografinë e mëposhtme Morena ka sjellur një foto në llogarine e saj në Instagram krejtesisht “nu do” e që pritet shpejt të dalin edhe foto të tjera.

Prandaj qëndroni në instagramin tuaj dhe pritni fotot tjera të Morenës./GazetaFlash24.net/

FOTO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu