Koalicioni AAK-PSD doli partia e par në Komunën e Deçanit.

Partia e Ramush Haradinajt dhe Shpend Ahmetit arritën që t’i merrnin mbi 10 mijë vota.

Mirëpo, si qëndron lista e këtij koalciioni? Dardan Molliqaj nuk qëndron aq mirë me vota.

Në listën e siguruar nga Indeksonline del se Molliqaj ka fituar 800 vota.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu