Milaim Zeka, ishte i ftuar i radhës mbrëmë në emisionin n’Kosovë show‘.Si pothuajse në çdo emision, ai e fillon me batutë ku i bën për të qeshur publikun, edhe kësaj radhe bëri të njëjtën gjë, shkruan GazetaBlic.

Ndryshe, ai e filloi bisedën duke folur për të ndjerën, Nexhmije Pagarushën i cili shprehu ngushëllime dhe e kujtoj me fjalët më të mira, ku tha se është diamanti i Shqiptarisë.

Krahas kësaj, Zeka foli edhe për situatën politike për momentin në vend posaçërisht për koalicionin VV-LDK. Ai e vlerësoi ndryshimin e qeverisë dhe dha një mendim për Albin Kurtin.

Ndër të tjera ai tha: ‘Jo gjinja po edhe gjaja kanë më e u çudit çka ka me bo Albin Kurti’.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu