Po zhvillohet ndeshja e rëndësishmë për javën e tetë La Ligës ndërmjet Real Madridit dhe Granadas shkruan GazetaFlash24.

Më në fund ka shënuar transeferimi më i bujshëm i këtij viti Eden Hazard.

Eden Hazard ka shënuar një parabolë perfekte në minutën e 45të në përfundimin e pjesës së parë.

Ja goli i Eden Hazard:

VIDEO

/GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu