Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka mbajtur një takim me ambasadorin amerikan, Philip Kosnett.

Lideri i LDK-së, Isa Mustafa dhe ambasadori amerikan, Philip Kosnett kanë diskutuar për zhvillimet e fundit në vend.

Pas takimit nuk ka pasur prononcim për media.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu