Luana Vjollca ka pozuar nga Dubai dhe ka treguar se është e dashuruar.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ndodhet në Dubai, shkruan lajmi.net.

Nga atje me ndjekësit po ndan fotografi të ndryshme, me motrën e saj Marinën dhe dhëndrin Getoar S elimi të cilët po e shoqërojnë.

Nuk dihet nëse është edhe Krenari me ta mirëpo Luana e ka pranuar tashmë se është e dashuruar pranë një fotografie ku po shoqërohet nga një deve.

“E dashuruar”, ka shkruar Luana pranë fotos me të cilë tregon se po kalon momente të këndshme atje.

View this post on Instagram

In Love 🐪🇦🇪

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu