Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo ëstë gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj, përcjell ORAinfo.

Lola është një nënë shumë e përkushtuar por krahas kësaj ajo përkujdeset shumë që gjithmonë të paraqitet plot stil dhe tërheqëse.

Sot, ajo dhe Dauti kanë shkuar në një dasmë e me këtë pamje i kanë lënë pa fjalë të gjithë.

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu