Fitues në derbin e madh të ‘Anamoravës’ është Drita e Nuhiut, që ka mposhtur Gjilanin e Mezanit me rezultatin e ngushtë 0-1, raporton GazetaBlic.

Golin e vetëm dhe të tre pikëve në këtë duel e ka shënuar, Cuculi, në minutën e 29’të – i cili ka pikë dyshimi ishte lojtari më i mirë i ndeshjes.Megjithatë, pas ndeshjes Liridon Leci ka ‘thumbuar’ keq ekipin e Gjilanit me anë të një postimi në Facebook.

Ja postimi i tij:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu