Borussia Dortmundi dhe Barcelona përballen në Signal Iduna Park për ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve.Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të garës më të madhe evropiane dhe pritet të jetë një takim me një lojë të hapur.Do të shohim një përballje taktikash të trajnerëve Lucien Favre dhe Ernesto Valverde, të cilët i kanë përgatitur ekipet e tyre për këtë ndeshje.

Ndeshja tjetër e këtij grupi është zhvilluar më herët në Giuseppe Meazza, ndërmjet Interit dhe Slavia Pragës.Në linkun më poshtë mund ta shikoni ndeshjen drejtpërdrejtë:

LINKU

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu