Napoli është nikoqir i Liverpoolit në xhiron e parë të fazës grupore në Ligën e Kampionëve, të vlefshme për Grupin E.Pritet që të dyja skuadrat të zhvillojnë një sfidë të fortë në stadiumin San Paolo, ku nuk do të mungojë loja e hapur.Natyrisht që trajnerët fitues të garës më të madhe evropiane për klube, Carlo Ancelotti dhe Jurgen Klopp, i kanë përgatitur strategjitë e tyre për këtë ndeshje.

Salzburgu dhe Genti do ta zhvillojnë sfidën tjetër në kuadër të këtij grupi.Më në Linkun më poshtë mund ta shikoni ndeshjen drejtpërdrejtë.

LINKU

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu