Sonte zhvillohet ndeshja ndërmjet Bayern Munchen dhe Totenham, shkruan Gazeta Flash24.

Prej ores 21:00 do të filloj ndeshja e Liges së Kampioneve ndërmjet klubit Gjerman dhe atij Anglez.

Formacionet zyrtare të ndeshjes janë publikuar.

Totenham:

Bayern:

/GazetaFlashg24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu