Sonte me fillim nga ora 18:55 do të zhvillohet njëra nga shumë ndeshjet e natës së sotme në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve shkruan GazetaFlash24

Zidane ka bërë një ndryshim mjaft të çuditshëm duke lënë jashtë 11shes statuese yllin Uellsian Gareth Bale, e duke e zëvendësuar atë me këmbëshpejtin tjetër Lucas Vasquez.

“Los Blancos” cilesohen si favortitë për të fituar ndeshjen dhe grupin gjithashtu.

Me poshtë edhe formacionet zyrtare nga të dyja skuadrat:

Real Madrid:

Club Brugge:

/GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu