Rreth orës 16:00 lëkundje të forta tërmeti goditën një pjesë të Shqipërisë.

Paraprakisht mësohet se lëkundjet ishin 6 Ballë të shkallës rihter.

Lëkundje të forta zgjatën për disa sekonda, ndërsa për pasojë  u shënuan dhe dëme materiale.

Lëkundje të forta janë ndjerë edhe në Kosovë shkruan Gazeta Flash24.net

Qytetarët në Tiranë kanë dalur rrugëve nga frika e madhe.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu