Policia e Kosovës ka arrestuar dy komisionerë në veri të vendit shkruan GazetaFlash24.

Këta komisionerë janë arrestuar për aryse se kanë lejuar qyetarë të votojnë me dukomunte të cilat nuk janë të shtetit të Kosovës, gjë e cila nuk është e lejuar.

Policia i ka shoqëruar këta persona dhe se pritet të vazhdojnë procedurat policore ./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu