Një aksident është shënuar para pak çastesh në në udhëkryqin te katedralja në Prishtinë.

Nga fotot e siguruar nga Insajderit, shihet se dy vetura janë në aksident.

Deri tani në vendin e ngjarjes skanë arritur ende Policia e Kosovës dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.

Insajderi do t’ju mbaje të të informuar në lidhje me rastin…

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu