Në Turqi është duke u zhvilluar derbi i madh ndërmjet Galatasarayt dhe Fenerbahçes.

Futbollisti i Kosovës, Vedat Muriqi ka pësuar një lëndim në fillim të pjesës së dytë, pas një dueli në ajër kur rezultati është 0:0.

Pas kësaj Muriqi është fashuar në kokë dhe ka vazhduar ndeshjen me shpresë se nuk do të ketë asnjë ndikim në ndeshjen që Kosova i zhvillon në tetor me Gjibraltarin dhe Malin e Zi.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu