Kombëtarja e Kosovës ka marr një super lajm.

Tashmë stërvitjeve i është rikthyer mesfushori i lënduar 6 muaj më parë, Hekuran Kryeziu,

Mungesa e Kryeziut te Kosova ishte e madhe.

Tashmë është skuadra Zurich që na rrjetet sociale ka shkruar se Kryeziu është rikthyer në stërvitje të lehta pas lëndimit të ligamenteve të kosovarit.

Kryeziu te Kosova mund të luajë ndoshta në ndeshjet e tetorit, por që me shumë gjasë do të jetë nëntori i ndeshjeve ndaj Çekisë dhe Anglisë që do të mund ta shohim përsëri në fanellën e Kosovës./GazetaOlle

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu