Të ftuara në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, dy vajzat e mëdha të këngëtares Shkurte Fejza, Gresa dhe Besiana Behluli, u bënë pjesë e një sfide mjaft interesante për të zbuluar se cila prej tyre e njihte më shumë të ëmën.

Në një prej pyetjeve, vajzat duhet të tregonin se cili ka qenë pasioni i rinisë së Shkurtes.

Ishte Gresa ajo që zbuloi se këngëtarja ka punuar për rreth gjashtë vite mësuese, një profesion që e dashuronte dhe e kujton ende me mall.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu