Milot Rashica ka shënuar gol për Werder Bremen.Milota Rashica qëndroi jashtë fushave të blerta për disa javë, por kjo nuk ka ndikuar aspak në formën e futbollistit kosovar, shkruan lajmi.net.

Ylli i kombëtares së Kosovës ka me tu rikthyer në formacionin titullar ka shënuar një gol fantastik në derbin kundër Borussia Dortmund.

Dhe ky gol e ka bërë krenar edhe aktorin Kushtrim Qerimi i cili në një postim të bërë ku shihet emri i Rashicës në listën e realizatorit ka shkruar ‘Jo pot krehi’.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu