20 vjeqari nga Drenoci i Malishevës, u gjend pa shenja jete në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, shkruan RepublikaOnline

Erion Morina, sipas informacioneve, u god it me shishe pas kokës, ndërsa më pas u tërhoq zva rrë dhe u hodh në lum.

Autoritetet italiane e gjeten të riun nën një urë të lumit, në Calcio të Bergamos.

I riu nga Malisheva kaloi mbrëmjen në një kafene, shumë afër vendit ku u gjet i mbytur.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu