Në mëngjesin e djeshëm pati të shtëna armësh në një kazino në Bllacë të Maqedonisë së Veriut.

Nga këto të shtëna mbetën të vdekur dy persona, ku njëri nga ta ishte kosovar.

I ndjeri ishte nga Malisheva dhe kishte inicialet R.H. Ai ishte djali i vetëm i familjes.

I vrari tjetër ishte Bunjamin Nushi, që ishte anëtar i një klubit të mundjes./Indeks/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu