KQZ ka publikuar daljen e votuesve deri në orën 19.00

Sipas Komisionit Qendror të Zgjedhjeve deri në orën 19.00 në tërë Kosovën kanë dalur 43.73% të votuesve.

Ky është një numër më i madh se në zgjedhjet e kaluara dhe se pritet që shumë shpejtë të fillojë edhe numerimi i votave./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu