Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka reaguar me anë të një shkrimi në Facebook ku kërkon dorëheqjen e Ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia.

Musliu e cilëson Vitinë “Ministër Vdekja” dhe kërkon largimi e tij,

Tutje ajo ka thënë se lënia e qytetarëve pa vaksina është krim kundër njerëzimit.

Reagimi i plotë:

Minister Vdekja

A e ke te qartë qe lenia qellimisht e njerezve pa vaksionim është krim kunder njerzimit?

Dorheqja është më e pakta që duhet të bësh!

https://www.facebook.com/ganimete.musliu.9/posts/10159036192053006

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu