Na ndiqni dhe ne Instagram:

Me shume detaje ne linkun poshte:

https://kk.rks-gov.net/skenderaj/wp-content/uploads/sites/27/2020/02/Konkurs-p%C3%ABr-mesimdhenes-2019-20.pdf

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu