Disa javë më parë pati rrahje në mes të Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit pas një debati të ashpër në një emision televiziv, shkruan Gazeta Flash24.

Dardan Molliqaj pas rrahjes me Abazin, disa ditë më vonë ishte i ftuar në Rubikon ku aty u pyet nga drejtuesi i emisionit se a kishte kontakt fizik në mes tijë dhe Abazit, Molliqaj mohoj se kishte pasë përleshje në mes tyre.

Molliqaj tha se gjithqka që ndodhi ishte parë në emision, ai tha që egzistojnë edhe videot por nuk kishte kontakt fizikë.

Dje u publikua video ku u pa gjihqka se çfarë ndodhi pas emisionit, shihet se kishte përleshje në mes tyre, edhe pse Dardan Molliqaj e mohoj që kishte kontakt fizik./Gazeta Flash24.net/

Video KËTU, Dardan Molliqaj e mohon rrahjen me Abazin.

Video KËTU, Pamjet e rrahjes ndërmjet Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu