Ish ylli i emisionit “Geordie Shore”m Chrysten Zenoni ka ndezur sonte Instagramin me disa foto në bikine

Ylli i Geordie Shore është kthyer për të postuar disa foto, e ku 128 mijë ndjekësit e saj në Instagram kanë filluar një debat.

Kjo për shkak se modelja vendosi që bikinet ti vesh në një formë më ndryshe, të masës më të vogël dhe këtu shihet sidomos të fotot me bikine me lule.

Kjo bëri që shumë fansa të saj edhe ta kritikojnë, megjithatë të gjithë u pajtuan që ajo është ende një vajzë seksi. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu