Për pak momente pritet të fillojë njëra nga shumë ndeshjet e natës së sotme në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve shkruan GazetaFlash24

Kjo ndeshje do të zhvillohet ndërmjet gjigantit spanjoll Real Madrid dhe klubit nga Belgjika, Club Brugge

“Los Blancos” cilesohen si favortitë për të fituar ndeshjen dhe grupin gjithashtu.

Ndeshjen mund ta ndiqni LIVE dhe ne HD pa pengesa ne linkun e meposhtem

LINKU

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu