Kanë mbetur vetëm pak minuta nga fillimi i derbit madrilen shkruan Gazeta Flash24

Kjo ndeshje është jashtëzakonisht e rëndësishme për të dyja skuadrat dhe pritet të tejet tepër e “nxehte” siç ka ndodhur gjithmonë.

Në linkun e mëposhtëm mund ta ndiqni LIVE në HD dhe pa pengesa këtë super-ndeshje të kampionatit Spanjoll./gazetaflash24.net

LIVE ATLETICO MADRID VS REAL MADRID

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu