Një aksident trafiku i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në magjistralen Lipjan-Shtime.

Si pasojë e aksidentit dy persona ka humbur jetën, shkruan FaktePlus.Dy të rinjë kanë hubur jetën në këtë aksident, me këtë rast kryetari i Shtimes Naim Ismajli ka ngushëlluar famijen Gashi nga fhsati Pjetërshticë dhe familjeës Hoxha nga fshati Topliqan të lipjanit.

Ndryshe dita e shtunë ka qenë e përgjakshme në rrugët e Kosovës. Nga aksidentet e sotme kanë humbur jetën gjithsejt 6 persona.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu