Policia ka bërë të ditur se në magjistralen Prishtinë – Ferizaj tre të dyshuar kanë vjedhur para dhe një telefon nga një person

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës, ndërkaq viktima ka raportuar në polici se të dyshuarit kanë qenë të armatosur dhe të maskuar.

Të dyshuarit kanë vjedhur nga viktima 70 euro dhe një telefon.

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se 3 (tre) persona të panjohur të maskuar dhe nën kërcenim të armës i kanë marrë një telefon Samsung si dhe 70 (shtatëdhjetë) € para të gatshme”, thuhet në raportin e policisë.

Po ashty bëhet e ditur se të dyshuarit janë larguar këmbë në drejtim të panjohur. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu