Një tërmet i fuqishëm prej 6 shkallëve ka goditur Tiranën, duke pasuar më pas nga disa lëkundje tjera pak më të vogëla.

E tmerrin e tërmetit e ka ndjerë edhe analistja e njohur, Luljeta Aliu.

Ajo ka hedhur një fotografi dhe një shkrim në Facebook ku tregoi tmerrin që e përjetoi.

“Para 5 min pati termet ne Tirane. Hala kamt po me dridhen. Kuku cka ish shpirti i amel. Po shpejt jemi çu prej kafes e hygjym me ike prej ndertesave te nalta. O zot, prape po dridhet. Jemi ule ne park, larg ndertesave. Ishalla muj mu kthy te cikat e mia njehere” janë fjalët e saj.

Theksojmë se nga tërmeti ka pasur dëmtime e plasaritje në objekte.

Para 5 min pati termet ne Tirane. Hala kamt po me dridhen. Kuku cka ish shpirti i amel. Po shpejt jemi çu prej kafes e…

Publiée par Luljeta Aliu sur Samedi 21 septembre 2019

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu