Modelja shfaq linjat përfekte.

Sylvie Meis 41-vjeçare u ‘arratis’ nga të ftohtit e dimrit evropian dhe shkoi në ishullin e Saint Barthelemy për të shijuar rrezet e diellit.

Ajo postoi një foto të veten në bikini me titullin: “Vajzë e lumtur në plazh #stbarths”.

Ish bashkëshortja e lojtarit holandez Rafael Van Der Vaart, duket se do i jap fund beqarisë vitin e ardhshëm.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu