Zvicra ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Turqisë.

Golin e tretë për Zvicrën dhe të dytin personal në këtë takim e shënoi, Shaqiri, shkruan GazetaBlic Sport.

Shaqiri realizoi gol në minutën e 68’të të takimit.

Ja goli:

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu