Moderatorja e njohur ka bërë bujë me humbjen e kilogramëve.

Blerona Zeqiri qysh në moshën e hershme ka qenë pjesë e ekranit televiziv, duke korrur suksese të shumta

Ajo që shkruhet më shumë për të është pamja fizike, ku çdo herë Blerona shfaqet e mrekullushme duke i kushtuar rëndësi të madhe vetës.

Por, kohëve të fundit ajo po befason ndjekësit e saj çdo ditë e më shumë me humbjen e shumë kilogramëve, e që ka arritur të vjen me linja perfekte.

Mbrëmë Blerona ishte prezente në një dasëm, e cila me fustanin ngjyrë të kuqe duket tamam princeshë.

Me një model perfekt dhe në ngjyrë të kuqë moderatorja shkëlqeu në dasëm.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu