Gonzalo Higuain foli për Sky Sport, ku tha se është i lumtur që është rikthyer tek Juve dhe që luan me Ronaldon.Sulmuesi argjentinas u transferua përsëri tek ‘Zonja e Vjetër’, pas një periudhe zhgënjyese në Chelsea, përcjellë GazetaBlic.Nga e gjithë kjo Higuain, thotë se është i lumtur është rikthyer dhe tashmë po luan me Roanldon.

‘Doja të qëndroja te Juve, ky ishte qëllimi im. Juve është një ekip i shkëlqyeshëm, me një tifozeri të shkëlqyer, jam i lumtur që kthehem.Ronaldo? “Kishte një kohë që unë nuk luaja me të, ai është i shkëlqyeshëm. Ai gjithmonë dëshiron të fitojë dhe të vendos rekorde të reja. Është vërtet një ndjenjë e mirë që të luash për përkrah tij”, përfundoi argjentinasi./GazetaBlic/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu