Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se partia e tij po merr besimin masiv të qytetarëve.

Ka thënë se “vizioni ynë për 100% Kosovë, është i guximshëm dhe konsistent, sonte pata nderin t’i mirëpres në Aleancë dhjetëra anëtarë të rinj nga familje të respektuara prishtinase”

“Aleanca, si parti e vlerave të dëshmuara dhe alternativë e vetme që garanton forcimin e shtetit me udhëheqje zbatuese, po merr besimin masiv të qytetarëve. Me bindje se vizioni ynë për 100% Kosovë, është i guximshëm dhe konsistent, sonte pata nderin t’i mirëpres në Aleancë dhjetëra anëtarë të rinj nga familje të respektuara prishtinase, si dhe struktura të tëra nga parti tjera në kryeqytet. Bashkë, të vendosur për shtet të fortë, ekonomi dinamike dhe drejtësi shoqërore”, ka shkruar Haradinaj./Gazeta Blic

Jetësimi i konceptit 100% shtet kërkon kuadra që shquhen për dije dhe përkushtim, profesionistë të zotë, e studentë me…

Publiée par Ramush Haradinaj sur Jeudi 12 septembre 2019

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu