Danimarka ka shënuar golin e dytë ndaj Rusisë.

Goli i dytë erdhi pas një gabimi amatoresk të lojtarit rus duke e kthyer topin keq mbrapa.

Poulsen përfitoi nga situata dhe shënoi golin e dytë për Danimarkën në minutën e 59’të të takimit.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu