Këngëtarja Tayna njëra prej artistëve më të famshme të momentit në estradën Shqiptare vazhdon të sjellë këngë të dashura për publikun, shkruan Gazeta Flash24.

Vajzë seksi dhe me një stil të veqantë muzikës ka bërë shumë fansa që të ia ndëgjojnë këngët e sajë.

Ajo mbush klubet e natës në çdo qytet që ajo përformon e sidomos kur ajo përformon në vendet ku gjindet diaspora, disa ditë më parë në një klub nate në Zvicër nuk kishte vendë për të gjithë nga interesimi i madhë për ta parë nga afer Taynen.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale e sidomos në Instagram, ajo shfaq linjat e saj trupore përmes fotove dhe videove të ndryshme.

Së fundmi e ka publikuar një foto më ndryshe, Tayna e ka kujtuar mbrëmjen e matures ku e ka publikuar një foto nga ajo kohë.

Shihet se edhe në atë kohë ajo kishte linjat trupore perfekte./GAZETAFLASH24.NET/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu