Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Interit shkruan GazetaFlash24.

Ndërkaq janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Kjo është njëra ndër super takimet e këtij grupi, i cilësuar si grupi i vdekjes, ku bëjnë pjesë Dortmund dhe Slavia e Pragës.

Formcionet zyrtare i gjeni më poshtë:

Barcelona:

Inter:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu