Sot me fillim nga ora 15:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Arsenalit dhe Chelseas, duel ky në kuadër të xhiros së 20’të në Premierligë.

Djelmoshat e Lampard do të mundohen që sonte ta mposhtin skuadrën e Mikel Artetës në “Emirates Stadium”, shkruan Reporteri.net.

Kujtojmë se Chelsea aktualisht ndodhet në pozitën e katër në tabelën e Premierligës, ku ka grumbulluara gjithsej 32 pikë, ndërkaq Arsenali aktualisht mbanë pozitën e 12’të me 24 pikë të grumbulluara.

më poshtë mund t’i shikoni edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu