Flaka Krelani njihet që ka sjellur këngë për publikun edhe pse ka kohë që nuk është aktive në skenën muzikore, shkruan Gazeta Flash24.

Ajo publikon foto të ndryshme dhe provokuese në profilin e sajë në Instagram.

Së fundmi ajo ka pozuar para pasqyrës e zhveshur duke i fshehur pjesët intime të saj me efekte të Instagramit.

Shikoni videon më poshtë:

VIDEO

/GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu