Vetëvendosje ka mbajtur konferencë për media pas publikimit të EXIT POLL-eve që e nxjerrin këtë parti të parën në këto zgjedhje.

Ish-deputetja, Albulena Haxhiu ka thënë para mediave, se do të garantohet siguria e secilës votë në këto zgjedhje.

Më tutje ka thënë se fitorja e VV-së është e garantuar.

“Të gjithë ishim të angazhuar, ajo çka mund të garantojmë është se do ta mbrojmë secilën votë të qytetarëve të Kosovës, dhe komisionerët janë të angazhuar për këtë. Fitorja e VV-së është e garantuar. Ka optimizëm sipas sondazheve të fundit” , ka thënë ai.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu