Sapo ka përfunduar votimi në Repubikën e Kosovës shkruan GazetaFlash24.

Klan Kosova ka realizuar një exit-poll nga i cili ka nxjerrë rezultatet e këtyre zgjedhjve.

Në këtë Exit-Poll Lëvizja Vetvendosje dhe LDK kanë marrë nga 30 % të votave, duke lënë mbrapa PDK-në me 22.2%, koalicioni AAK-PSD me 10.58%./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu