Gazeta Blic ka siguruar marrëveshjen e nënshkruan ndërmjet Lëvizjes Vetëvëndosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Më poshtë mund ta gjeni marrëveshjen prej 15 faqesh :

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu