Edon Zhegrova ka shënuar më në fund për Baselin.Skuadra e Baselit ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Zurichut, për të thelluar edhe më shumë epërsinë në ndeshjen e xhiros së tetë të Superligës së Zvicrës, raporton GazetaBlic.

Edon Zhegrova u inkuadrua në minutën e 72’të të takimit dhe pas tetë minutave në fushë ai realizoi një super gol.

Ai shkoi në një solo aksion, ku kaloi disa lojtarë kundërshtarë dhe më pas realizoi një gol shumë të bukur.Rezultati aktual i takimit është 3-0.

Ja goli

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu