Një shtetas me origjinë shqiptare i ka vënë flakën vetes në Strasburg të Francës.

Nisur nga çfarë raportojnë mediet ndërkombëtare, mësohet se ditën e sotme, diku rreth orës 16:00, burri ka lyer veten me benzinë dhe i ka vënë flakën para Parlamentit Evropian.

Ndonëse forcat e sigurisë kanë ndërhyrë menjëherë për të shpëtuar jetën e shtetasit, ky i fundit nuk ka mundur dot t’u shpëtojë plagëve në fytyrë dhe duar./tch

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu